Тешко да се Најде Fastener 014973136352 Крупни Метрички Хексадецимален Кап Завртки, 5mm-0.80 x 30мм, Парче-10
  • Ново

Тешко да се Најде Fastener 014973136352 Крупни Метрички Хексадецимален Кап Завртки, 5mm-0.80 x 30мм, Парче-10

DEN 171.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметар : 5mm.Должина : 30мм.Материјал : Челик.Крај : Хром.Глава Стил : Хексадецимален (Хексадецимален).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.