Морис 12702 Најлон Изолирани Ferrule Стандард Din 26 AWG Жица Опсег, .236-Инчен Pin Должина, Жолта, 100-Пакет
  • Ново

Морис 12702 Најлон Изолирани Ferrule Стандард Din 26 AWG Жица Опсег, .236-Инчен Pin Должина, Жолта, 100-Пакет

DEN 272.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Најлон Изолирани Crimp Ferrules - Нашите Најлон Изолирани Ferrules се совршени за Din Железнички Терминал Блок Апликации и друг сите отпуштања.Обезбедува Гас Тесни Раскинување во IEC Стил Din Rail Монтажа на Терминал Блокови и други сите отпуштања.Произведени од Високо Сила Electrolytic Лесна Цевка од Бакар.Електро-Калај Позлатен за отпорност на корозија.Разгореа Барел за Олеснување на Жица Вметнување.