Чен Liulin Поларна Ѕвезда Подот Светилка со USB Полнењето - Бохемски Светлината LED Гроздобер Акцент Шарени Подни Светилки, 3D Призмата Проекција Ноќ Светлина, за Дома, Па?
  • Ново

Чен Liulin Поларна Ѕвезда Подот Светилка со USB Полнењето - Бохемски Светлината LED Гроздобер Акцент Шарени

DEN 343.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа огромна убавина, наречен Пол Ѕвезда Дрво Кат Светилка, е нашата светилка и сестра светилка со поголем опсег од изгрејсонце светилка.Моделот и големината се исти, но бојата бранови се различни.Проекција е голем, храбро и убаво, покривање на вашиот простор со огромни сина, пурпурна и малку розова.Поради својата големина, оваа светилка обезбедува најдобрите во боја бранови и сл.Осветлување создава опуштена атмосфера, која е многу погодна за децата кои се плашат од темнината, особено пред спиење.Ние се користи во јога шатори на музичкиот фестивал, на светла позадина на музичарите, свето место за медитација, и нашите сопствени 6-метар бел шатор.Таа изгледа одлично.Кога светлата се вклучено, шарени светилки се неверојатно шармантен.Исклучување на светлата, тоа е уште толку посебен.Ретро бохемски стил е одлична за збирки и дома декор.Креативни романтична вечера свеќи led фенер Бохемски ѕвезденото небо кат проекција lamp Color : Artnindia Specification : Материјал : Plastic Size : 18 x 11 x 11 cm Power Снабдување на Владата : 3*Батерии (не се вклучени)Пакетот Вклучува : 1 x Поларна Ѕвезда Големи Кат Lamp Notice : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш преку е-маил, Наша ќе ви обезбеди со задоволително решение за вас во рок од 24 часа!.

Material:
Plastic
Size:
18 x 11 x 11 cm
Power Supply Mode:
3*Batteries (not included)
Package Includes:
1 x Polar Star Large Floor Lamp :
Notice:
1.Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect. :
2.Please allow 1-3cm deviation due to manual measurement. :
3.If you have any questions, please contact us immediately via email, Our will provide you with a satisfactory solution for you within 24 hours! :