Тајната Невидливи Солидна Antiperspirant и Deodorant, Жив Yuzu, 2.6 оз
  • Ново

Тајната Невидливи Солидна Antiperspirant и Deodorant, Жив Yuzu, 2.6 оз

DEN 239.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете unstoppably свежи и exotically полни со енергија во текот на целиот ден долг со неверојатно мирисна, citrusy мирисот на Живи Yuzu Тајна Невидливи Солидна Antiperspirant и Deodorant.Започнете со сува и ќе остане сува со овој невидлив солидна што оди на суво со мазна, дури и примена.Пот и мирис не одговара за својата 48 часа на мирис контрола и wetness заштита.Помага да се елиминира мирис.Дизајниран со мириси кои последниот, Тајната Свежа Колекција има ароми кои те сакаат од нашата поранешна Мирис Изрази и Дестинации колекции, сега со мирис-подобрување на технологијата.Тајната Невидливи Солидна оди на сува и останува сув со мазна, дури и примена.Оваа единствена формула карактеристики заштитен пот-активиран технологија, која ја доловува мирис и ослободува мирис.Пот-активиран технологија користи мирис за неутрализирање молекули да стапица мирис, заклучување на тоа исчезнува, а потоа го замени со свеж мирис, да ти ги мириса чиста и свежа во текот на целиот ден долго.Тајната Невидливи Солидна помага да се елиминира мирис со 48-часовен мирис контрола и wetness заштита.Откријте незапирлива свежина со Тајно Невидливи Цврсти.