Aexit 5mm Сечење Крајот Мелници Кол 5mm месо тело со Дијаметар од 3 Флејта ХСС Крајот Мелница Машина CNC Плоштадот Носот Крајот Мелници Малку 20pcs
  • Ново

Aexit 5mm Сечење Крајот Мелници Кол 5mm месо тело со Дијаметар од 3 Флејта ХСС Крајот Мелница Машина CNC Плоштадот

DEN 408.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вкупна Должина : 48mm/ 1.9"; месо тело со Дијаметар : 5mm/0.2".Сечење Дијаметар : 5mm/0.2"; Флејта : 3-Flute.Сечење на Длабочина : 22mm/ 0.87"; Име на Производ : Крајот Мелница Машина.Пакет Содржина : 20 x Крајот Мелница Машина; Материјал : ХСС.Тежина : 143g; Боја : Сребро на Ѕвонење.Тема : Права месо тело, спирален каналите, 3 Флејта, 5mm Сечење Дијаметар, 5mm месо тело со Дијаметар, ХСС материјал.Парична казна теренот, прецизни алатка за груба мелење, се користи да се вежба во работа, парче за slotting.Користи широко за обработка на јаглероден челик, од леано железо, не обоени материјали.Доаѓа со пластични мала кутија за тоа држи добро.