MyBat Asmyna Samsung G920 Галакси S6 Напредни Оклоп Заштитник Покрие - Мало Пакување - Шарени Блескавата Леопард Кожа/Топла Розова/Црна
  • Ново

MyBat Asmyna Samsung G920 Галакси S6 Напредни Оклоп Заштитник Покрие - Мало Пакување - Шарени Блескавата Леопард

DEN 169.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен материјал.Заштити и да го персонализирате вашиот безжичен уред со овој Заштитен Случај.Површината на овој случај е покриена со модерен боја.Овој додаток се обезбедува заштита преку спречување на гребнатини и чипс.Тешко пластични беше дополнет за да предните рабови, страни и да се врати на безжичниот уред да издржи на живот на случајот.Овој безжичен уред Shield Заштитник има дупки прецизно направени за врвот и од страна на копчиња, полнач port/dock приклучок, слушалки џек и звучникот за да се овозможи целосен пристап до сите функции на телефонот нуди.Што е уште поважно, моделот на површината изгледа одлично.Нашата премиум кристал гума случаи ќе им помогне одржите вашиот уред безбедно.