Smart Watch Фитнес Тракер Часовници отчукувањата на Срцето Следи Smart Watch за Постарите Деца, Паметни Позиционирање Види за Стари лица, GPS Анти-Изгубени Уред Smartwatch (Златен)
  • Ново

Smart Watch Фитнес Тракер Часовници отчукувањата на Срцето Следи Smart Watch за Постарите Деца, Паметни Позиционирање

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не се наруши режимот на : поставување на господар број и семејството број, ќе се одбие.Пакет се Вклучени : 1 x D99 види 1 x кутија 1 x податоците линија 1 x сертификат 1 x гаранциона картичка 1 x прирачник.Чудно телефон, ние прво мора да го поставите господар број.Таа поддржува еден допир повикување на функција, така што ќе може да се задржи чекор со вашето семејство позиција и осигурување на безбедноста.Далечински Исклучување : APP клиентот може да го исклучите се види од далечина.Можете да ги видите позиционирање на се види во секое време, насекаде, и да се најде на стариот човек во најкусо време.Основни Функции : GPS + LBS + Wi Fi positioning;dial двонасочна повик ;глас мониторинг;СОС итен повик;Исклучување на врвката за околу аларм;Безбедна ограда; Историски траектории;нисконапонски аларм;Микро разговор : преку GPRS пренос на податоци, околу 10 секунди на глас спогодба за пренос; Прекинувач за скролување ;за Далечински Исклучување; не се наруши режимот;Address book ;СТАН поддршка систем : Android 4.Повик на функција : семејството број dial двонасочна повик и говорна следење 3.Некое копче за прва помош : поддршка.Нисконапонски аларм : кога батеријата е помалку од 20%), алармот ќе биде на СТАН клиентот.Гласовен разговор може да ги споделите родители detailedly знае нивното дете секојдневно информации, избегне деца изгубени.