Ноктите Clipper, на доградба на Акрилни Нокти Clipper на доградба на Акрилни Нокти Совети Ноктите Машина за на доградба на Акрилни, Ноктите Совет Машина Помине Уметност Ал
  • Ново

Ноктите Clipper, на доградба на Акрилни Нокти Clipper на доградба на Акрилни Нокти Совети Ноктите Машина за

DEN 288.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ноктите trmmer е опремен со delicately дизајниран помине остатокот, може да се намали должината што треба прецизно и намалување на ноктите во вашата посакувана должини и форми.Можете да го направите вашите нокти уметнички дела во секое време секаде.Куршум Точка : Сигурен материјал : ова доградба на акрилни нокти совет машина е направен од пластика и нерѓосувачки челик материјал, доволно силна за долго време користење, укажа и едноставна за употреба, со мазна сечење дел, може да се намали на ноктите во вашата посакувана должини и форми.Компактен и професионален : На доградба на акрилни нокти clipper е лесно да се носат и преносни да се донесе тоа.Можете да го направите вашите нокти уметнички дела во секое време секаде.Хуманизирано дизајн : дизајниран со заштитна капа која може да се спречи ноктите ви се скрати од расипување насекаде, ова доградба на акрилни нокти clipper доаѓа со delicately дизајниран помине остатокот, може да се намали должината што треба прецизно.Покрај тоа, од не ' рѓосувачки пролет е доволно силна да се користи за долго време.Добро за нокти љубители на уметноста за DIY употреба или за домашна употреба и салон употреба.Средување на ноктите функција : Ова помине совет машина е специјално дизајниран за помине уметност пракса во секојдневниот живот.Спецификации : Димензии : 11.2 cm Material : нерѓосувачки челик + plastic Weight : за 85g Packing : cardboard Package вклучува : 1*лажни нокти clippers How да го користите : Вметнете ја пејст помине парче во сечење на устата, контрола на должината, и притиснете тоа лесно.Лесно да се Справи со Тоа : доградба на акрилни нокти машина е лесен ,удобен да работат со ергономски дизајнирана рачка.Покрај тоа, од не ' рѓосувачки пролет е доволно силна да се користи за долго време.Ноктите trmmer е опремен со delicately дизајниран помине остатокот, може да се намали должината што треба прецизно и намалување на ноктите во вашата посакувана должини и форми.Сигурен материјал : ова доградба на акрилни нокти совет машина е направен од пластика и нерѓосувачки челик материјал, доволно силна за долго време користење, укажа и едноставна за употреба, со мазна сечење дел, може да се намали на ноктите во вашата посакувана должини и форми.Добро за нокти љубители на уметноста за DIY употреба или за домашна употреба и салон употреба.Компактен и професионален : На доградба на акрилни нокти clipper е лесно да се носат и преносни да се донесе тоа.