UpBright USB PC Полнење Кабел PC Полначот Кабелот за Напојување за да ги Охрабрам Основите Soundbrick Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник UG-SNDBRCKBLK UG-SNDBRCKBLU UG-SNDBRCKWHT UG-SNDBRCKPNK UG-Cuatro BLK
  • Ново

UpBright USB PC Полнење Кабел PC Полначот Кабелот за Напојување за да ги Охрабрам Основите Soundbrick Ултра

DEN 407.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови USB PC Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Порив Основите Soundbrick Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник UG-SNDBRCKBLK UG-SNDBRCKBLU UG-SNDBRCKWHT UG-SNDBRCKPNK UG-SNDBRCKRED.Компатибилен со : Порив Основите Soundbrick Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник UG-SNDBRCKBLK UG-SNDBRCKBLU UG-SNDBRCKWHT UG-SNDBRCKPNK UG-SNDBRCKRED; Порив Основите Cuatro Пренослива Безжична Bluetooth 4.0 Говорникот UG-Cuatro-BLK UG-Cuatro-ORG UG-Cuatro BLU UG-Cuatro-ЦРВЕНА; Порив Основите Soundbrick Плус NFC Ултра Пренослива Безжична Bluetooth Звучници Тули + UG-SBPLUS-ЦРВЕНА UG-SBPLUS-R UG-SBPLUS BLU; Порив Основите Cuatro CE2200 CE 2200 Моќен Bluetooth Пренослив Безжичен Пренослив Собраниски Систем.Up Bright Нови USB PC Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со Порив Основите Soundbrick Ултра Пренослив Bluetooth Стерео Звучник UG-SNDBRCKBLK UG-SNDBRCKBLU UG-SNDBRCKWHT UG-SNDBRCKPNK UG-SNDBRCKRED CECCCROHS.