К&M Фаза И Студио Опрема Случај (16096.000.55)
  • Ново

К&M Фаза И Студио Опрема Случај (16096.000.55)

DEN 148.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За цевки 24-26 mm - Црна.Пакет Димензии : 1.8 H x 8.6 L x 6.2 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.022 фунти.Земја на Потекло : Германија.К&M 16096.000.55 молив носител (Црна) придава моливи да стои со цевки со дијаметар од 24-26 mm.