Aexit x 20mm Крајот Мелници x 20mm 55мм 125mm x 2 Флејта ХСС-АЛ Крајот Мелење Мелница Плоштадот Носот Крајот Мелници Машина Алатка
  • Ново

Aexit x 20mm Крајот Мелници x 20mm 55мм 125mm x 2 Флејта ХСС-АЛ Крајот Мелење Мелница Плоштадот Носот Крајот

DEN 1140.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Крајот Мелници Машина;Материјал : ХСС-AL.Боја : Сива;Сечење Дијаметар : 20mm / 0.8".Сечење на Длабочина : 55мм / 2.2";месо тело со Дијаметар : 20mm / 0.8".Вкупна Должина : 125mm / 4.9";Тежина : 256g.Пакет Содржина : 1 x Крајот Мелници Машина.Опис : Карактеристики со директно месо тело, 2 флејта, ХСС и алуминиумски материјал, 0.8" сечење дијаметар, 0.8" месо тело со дијаметар, 4.9" вкупна должина дизајн.Тоа е точно алатка за груба miling, може да се користи за да се вежба во работа, парче за slotting.На крајот мелница машина е широко се користат за обработка на јаглероден челик, од леано железо, не обоени материјали.Доаѓа со пластични мала кутија за одржување на добро и удобно.0.