GEOOT Underarm Пот Влошки,Underarm Пот Стап, Премиум Пот Shield Борбата Hyperhidrosis,за Еднократна употреба Underarm Влошки за Потење на Жените и Мажите(100 Pack)
  • Ново

GEOOT Underarm Пот Влошки,Underarm Пот Стап, Премиум Пот Shield Борбата Hyperhidrosis,за Еднократна употреба

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за Користење : Едноставно се отстрани од пакување и да го прикачите на пазувите регионот на вашата избрана.Премиум Квалитет : Со мешавина од највисок квалитет микрофибер ткаенини,нашата пот, влошки се ефикасни,дише,исклучително абсорбента и леплива,но без остатоци.Функција : Апсорбирање на underarm потење.Одржување на вашиот underarms чиста и сува во текот на целиот ден долго.Удобно & Погодно : Супер меки,ultrathin.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.За еднократна употреба, без миење е потребно.Совршен за надворешна и патување.Лесен за Користење : Едноставно се отстрани од пакување и да го прикачите на underarm пот влошки за мишка облека регионот на вашата избрана да го апсорбираат вишокот пот.Се држат настрана од мирис.