Billingham SP10 Рамо Подлога (Црна Кожа)
  • Ново

Billingham SP10 Рамо Подлога (Црна Кожа)

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со цел да се вклопи Billingham вреќи и други вреќи - види компатибилност листа подолу.Направени со топ-жито кожа.Направени во Англија.Billingham Рамо влошки се направени во различни стилови и големини за да ги собере различни кеси.Сите се рачно изработени на Billingham е фабрика во Англија со вистински топ-жито кожа.Тие секоја имаат rubberised база за да се зафат на рамото.SP40 и SP50 рамо влошки, исто така, имаат јадро од затворен мобилен пена за да се обезбеди дополнителни амортизирање.На SP10, SP15 и SP20 имаат помалку соочи но повеќе зафат.Ве молиме бидете сигурни да одберете точната големина за вашата торба.На SP10 се вклопува slings 25mm (1 инч) широк како што се следниве : - Авио - Pola - Компактна - 72 - Galbin 8 - Galbin 10 - Stowaway Прашка - Galbin Sling The SP40 и SP15 се вклопува slings 38mm (од 1,5 инчи) широк како што се следниве : - S2 - S3 - S4 - Хедли Digital - Хедли Мали - Хедли Мала Про - Хедли Про - Хедли Големи- 225- 335- f5.6 - f2.8 - ф1.4 - L2 (порано наречен "Алис')- Weekender - Overnighter - Thomas - WOT Sling The SP50 и SP20 одговара slings 50mm (2 инчи) широк како што се следниве : - Eventer - 550 - Хедли Големи Про - Хедли Еден- 445- 555- 107- 207- 307- 307 L - Packington - H1 Прашка.