UPIT Општа Намена Перење Подлога, (5.5x8inch)(14x21cm) (1pack(3p))
  • Ново

UPIT Општа Намена Перење Подлога, (5.5x8inch)(14x21cm) (1pack(3p))

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Не-rusting и еластични синтетички влакна обезбеди трајност и долготрајна употреба.Абразивни минерали понуди супериорен перење моќ за тешки чистење работни места.Честички рамномерно распоредени во текот на подлога помогне да се обезбеди траен перформанси.Отпорен на дефект од изложеност на топла вода, детергенти или нормален чистење на течности.Може да биде укината, наредени, или валани за ефикасно чистење на станот, нерегуларни, или contoured површини.UPIT Општа Намена Перење Подлога, (5.5x8inch)(14x21cm).