Durafresh Deodorant Со Алое Вера 2 мл
  • Ново

Durafresh Deodorant Со Алое Вера 2 мл

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Концентриран Крем.Нежна За Кожата.Долготрајна Заштита против underarm мирис.Користи Durafresh Технологија.p H Балансиран.Оваа природна p H балансирана deodorant е формулиран за да нежно ви даде максимална долготрајна заштита против underarm мирис, без иритација.Оваа единствена формула користи Durafresh технологија која ривали други дезодоранси.Користат секојдневно и да го замени капа цврсто.