Walthers ХО Скала 20' Мазна Страна на Сад Mitsui-Osk Линии (Сива/Црвеното Лого)
  • Ново

Walthers ХО Скала 20' Мазна Страна на Сад Mitsui-Osk Линии (Сива/Црвеното Лого)

DEN 239.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ Information Expand сад сообраќај на вашиот 1960-тите и 70-тите години ера ХО распоред со оваа серија на автентични модели од Scene Master, со : Стандард крај вратата и десната страна на вратата верзии како appropriate Authentic занитвам, вратата latch и зглоб details Colorful период schemes Perfect период товари за Walthers Mainline G85 и 60' Pullman-Стандард VTTX сад flatcars (секој се продава одделно).