Фитнес Тракер, IP67 Водоотпорен Активност Тракер со Pedometer Чекор Контра Види и Спиење Следат Контра Види,Пораки, Известувања Smart Хривнија за Жените и Мажите, Црна
  • Ново

Фитнес Тракер, IP67 Водоотпорен Активност Тракер со Pedometer Чекор Контра Види и Спиење Следат Контра Види,Пораки,

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤️Сите-ден Активност Следење : Точно евиденција сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, и активни минути; да се запознаат вашиот напредок кон вашата цел. ❤️Спиење Следење : Автоматски песни вашиот сон траење и постојаност со сеопфатна анализа на спиење квалитет во стан; ќе ве разбуди мирно со silent alarm.Sedentary сигнализација ве потсетува да се движат за освежување. ❤️Повици и Пораки Известувања : Кога телефонски повици и смс пораки дојде, нараквица ќе се тресат за да ве потсети. ❤️USB Полнење : Полнење со USB Полнењето Жица, Поврзување со било кој USB Интерфејс; едно полнење овозможува до 5-7 дена играње. ❤️IP67 Водоотпорен : Пот-доказ, дожд-доказ и поздравниот-доказ; никогаш не се грижите за оштетување на тракерот при миење на рацете или да работат во дождови; НЕ ја носат кога туширање или пливање.Применливи Платформа : Платформа Android, Apple i OS Platform Screen големина : 0.96 капацитетот на Батеријата : 50 m AProduct тежина : 38g Wearing метод : Wristband Operating режим : Допир type Interface : USB 2.0 Комуникација функција : не supported Packaging List : Host, Watchband, Полнење Линија, Упатства, Packaging Function : чекор пребројување на гласовите.