CR2450 3V Литиум Копчето Ќелија на Батеријата за да се Нурне Компјутер,Flameless Свеќи (10)
  • Ново

CR2450 3V Литиум Копчето Ќелија на Батеријата за да се Нурне Компјутер,Flameless Свеќи (10)

DEN 350.88

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

CR2450 Liuthium Батерии.Capactiy : 600mah. 3 Година Животен Пат.Не батерија.Примена : Flameless Свеќи,tealight свеќи, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, се Нурне Компјутер,Автомобил Копче на Далечинскиот,Security System.Спецификација Батерија тип : CR2450 Замени да CR2450 N, DL2450, ECR2450, BR2450, BR2450-1 W, CR2450 N, KCR2450, LM2450, 5029 LC рок на траење : 2 години Напон : 3.0 V Капацитет : 600 m Ah Батерија Пакет : 20 компјутери по плоча /5 компјутери на картичката и Батеријата Големина : 24*5.0 mm Нормална тежина : 6.2 g/pc;Пакет тежина : 134g Претпазливост : Не-батерија, ве Молиме точно конекцијата на батеријата "+" / "-" поларитетот не користете различни типови на батерии заедно не изложувајте батеријата на директна светлина, висока температура, висока влажност на животната средина.