Bentology Ручек Кутија за Деца и Возрасни - Жени и Девојки Изолирани Lunchbox Торба Tote со Двојна Прегради - Одговара Бенто Кутии - Париз
  • Ново

Bentology Ручек Кутија за Деца и Возрасни - Жени и Девојки Изолирани Lunchbox Торба Tote со Двојна Прегради

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Bentology изолирани ручек кутија чува храна, пијалаци и студено со часови, и е идеален за на училиште, работа, патување и многу повеќе!.Карактеристики врвот и на дното zippered прегради за различни складирање потреби!Дното на комората е совршено дизајниран за да се одржи Бенто Кутии, садови, сендвичи, грицки, овошје, мраз пакети, итн.На врвот куполата комората е совршен за пијалок шишиња и thermoses и има рачка за лесно носење.Дополнителни функции вклучуваат и пред да се прошири џеб и прилагодливи рамо, рака!.Храна Безбедно Ручек Кутија - Без олово, BPA, phthalates.Мерки : 9x7x6 инчи.Бенто Кутија НЕ се вклучени.