GWOKWAI 2 ПАРЧИЊА Дрвени Сапун Случај Носителот, Дрвени Сапун Јадење рачно изработени Сапун Рек Сапун Кутија Мозоци Капак за Домашна Кујна Бања Туш Додатоци
  • Ново

GWOKWAI 2 ПАРЧИЊА Дрвени Сапун Случај Носителот, Дрвени Сапун Јадење рачно изработени Сапун Рек Сапун Кутија

DEN 143.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1. Високо-квалитетни материјали : дрвени сапун случај изработени од природни борови дрва, не-токсични и еколошки пријателски, може да се користи за долго време. 2. Интимни дизајн : Постојат четири еколошки на силиконски влошки на дното на секоја сапун кутија, која може да се обезбеди дека сапун кутија е цврсто фиксирани и нема да се лизга надвор од оригиналното место лесно. 3. Продолжување на работниот век на сапун : се Зголеми животот на рачно изработени сапуни, спречување на некои природни сапуни од претвора во течност пасти, и на крајот се повеќе како лосиони. 4. Модерен дизајн : 9.2*11.7*2.2 см (3.6*4.6*0.86 во).Големината е совршен, компактен, светлина, и ќе не заземаат многу простор. 5. Широк спектар на апликации : дрвени сапун носителот ќе не заземаат премногу простор, лесно е да се носат, погодна за семејни и патување употреба.Карактеристики : 1.Овие сапун сад за капење се направени од високо квалитетна бамбус дрво со елегантни површината, која може да се чистат лесно со вода.Исчисти водата на секои 3 дена за да се задржи подолго користење span2.Шупливи празнини дизајн на овие сапун јадења може да се одржи сапун stably и да се спречи сапун од клипинг надвор, исто така, нека водата истекува надолу кон дното за да се задржи бар сапун далеку од тоа да биде влажен и кашеста.3.Цврст и издржлив дрвен материјал и водоотпорни, лесно да се чисти, лесен и компактен, добро за патување и дома, можете да го користите за да се одржи сапун, кујнскиот сунѓер, brush4.сапун носителот на случај е направен од страна на страна,така што доаѓа мала разлика во боја, облик и текстура, но без било квалитетот проблем,; Тоа е добро за користење во купатило, тоалет, канцеларија и така on Specifications : Материјал : Bamboo Color : Burlywood Size:11.7â..19.2x2.2cm Package Вклучувајќи : 2*Бамбус Сапун Јадење.