4-5 Инчи Тешки-Должност Фрлија Челик Низок Профил, Кат Заклучување Прилагодливи Кат Заклучување 400kg Капацитет(X-100-45-4)
  • Ново

4-5 Инчи Тешки-Должност Фрлија Челик Низок Профил, Кат Заклучување Прилагодливи Кат Заклучување 400kg Капацитет(X-100-45-4)

DEN 1348.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Педалата switch】 На лифтинг е повеќе пазарот на енергија, одлична технологија, и трошоците-ефективна. 【Занитвам врска】Заварување загради, дебели заковки се користи во зглобовите, кои се цврсти и сигурни. 【Поцинкуван челик заграда】На ' рѓа-доказ светла поцинкуван површински третман е отпорен на корозија и ја подобрува производот живот. 【Против пролизгување поддршка подлога】На кружни гумена подлога е не се лизга и безбедно да се користи. 【Големина избор】Применливи големина е 4-5 инчи, одредување дупка е M11, едноставен и лесен за инсталација.Спецификација : Предмет Тип : Подот Заклучување Модел : X-100-45-4, X-125-45-5 (Изборен) е Применливо Големина : 4-5 Инчи Материјал : Манган Челик + TPU Одредување Дупка : M11 Одредување на Теренот на Дупки : Прибл. 76 x 76mm / 3 x 3во Фиксна Панел Големина : Прибл. 110 x 110mm / 4.3 x 4.3 во Вчитај : 400kg Производ Големина : Модел : X-100-45-4 Retraction Висина : Околу. 117mm / 4.6 во Продолжување Висина : Околу. 147mm / 5.8 во мозочен Удар : Прибл. 30мм / 1.2 во Модел : X-125-45-5 Retraction Висина : Околу. 138mm / 5.4 во Издолжување Висина : Околу. 168mm / 6.6 во мозочен Удар : Прибл. 30мм / 1.2 во Пакет Листа : 1 x Кат Заклучување.

Item Type:
Floor Lock
Model:
X-100-45-4, X-125-45-5 (Optional)
Applicable Size:
4-5 Inches
Material:
Manganese Steel + TPU
Fixing Hole:
M11
Fixing Pitch of Holes:
Approx. 76 x 76mm / 3 x 3in
Fixed Panel Size:
Approx. 110 x 110mm / 4.3 x 4.3in
Load:
400kg
Product Size:
Model:
X-100-45-4
Retraction Height:
Approx. 117mm / 4.6in
Extension Height:
Approx. 147mm / 5.8in
Stroke:
Approx. 30mm / 1.2in
Model:
X-125-45-5
Retraction Height:
Approx. 138mm / 5.4in
Elongation Height:
Approx. 168mm / 6.6in
Stroke:
Approx. 30mm / 1.2in
Package List:
1 x Floor Lock :