ALIMOTA 2 ПАРЧИЊА Силиконски Сапун Јадење,Бар Сапун Носителот,Сапун Јадења за Бања,Одвод Сапун Јадења,Сад Сунѓерот Носителот,Сапун Послужавник.
  • Ново

ALIMOTA 2 ПАРЧИЊА Силиконски Сапун Јадење,Бар Сапун Носителот,Сапун Јадења за Бања,Одвод Сапун Јадења,Сад Сунѓерот

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Флексибилни и мек сапун сад е направен од висок квалитет со силиконска.Не ќе се скрши ако тие падне.Лесно да се чисти.Само наведнуваат тоа да исплакнете го со вода.Користете пријателски - Силиконска сапун јадење никогаш не се рѓа или остарел.Доза не слајд наоколу и да се држи премногу цврсто на вашиот сапуни.Овие сапун јадења се погодни за различни големина на сапуни.Без Вода Акумулација-Овој сапун фах се дизајнирани со жлебови за да се спречи сапун од паѓа.Јазот во средината на сапун сад брзо ќе се исцеди водата, водење на сапун за сува.Тоа го спречува сапун топење и да се прошири сапун живот.Мирис - Тоа речиси и да нема мирис, возрасни и деца може да бидат сигурни да го користите.Производот е мека, па тоа не е нула било десктоп или прсти.Широко се Користи-Овие сапун случаи не само што може да се користи за купатила,кујни,countertops,тоалети и кујни, но исто така и за сунѓери,очила и жилети.