Denco МАК Кливленд Browns Носење На Облека Торба, 18-инчи, Црна, 18-инчи
  • Ново

Denco МАК Кливленд Browns Носење На Облека Торба, 18-инчи, Црна, 18-инчи

DEN 1728.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер.Увезени.Лесен и Трајни Облека Торба е направен од 600 D Полиестер.Проширена Мерења 45"H x 23"W x 4"Д и Задно Мерења 18"H x 23"W x 4"D. може да се Пофали Главната Преграда со 5 Здрав Куки Погоден за Костуми, Кошули или Фустани.Четирите Внатрешни работи Zippered Џебови кои можат да имаат Помали предмети, како што се Ремени, Чевли, Врски, Toiletries.На L505 Серија Носење На Облека Торба со Denco е дизајниран да се направи вашето патување пријатно и стрес-слободен од страна на одржување на вашата облека, чиста, се организираа и навремено слободни.Овој лесен и трајни облека торба е направен од 600 D полиестер и лесно може да го прикачите на вашиот багаж за лесен транспорт.Тоа може да се пофали главната преграда со 5 здрав куки погоден за костуми, кошули или фустани.4 внатрешни работи токи задржете ја вашата облека во место и да се зголеми складирање постојат 4 внатрешни работи zippered џебови кои можат да имаат помали предмети, како што се ремени, чевли, врски, toiletries.На два надворешни џебови може да се користи за чување на електроника и туристички или деловни документи.Проширена мерења 45"H x 23"W x 4"Д и задно мерења 18"H x 23"W x 4"D. може да се патува светлината и се тоа како се носат на облека торба и пак доволно облека за кратко бизнис патувања и викенд getaways.Официјално лиценцирани, 1 Година Производителот Ограничена Гаранција.