F Опрема Замокот Процесор Алги 22 Ltrs Секојдневен Ранец (3408)
  • Ново

F Опрема Замокот Процесор Алги 22 Ltrs Секојдневен Ранец (3408)

DEN 672.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиестер обвивка.Патент затворање.Овој ранец е составена од полиестер материјал.Ткаенина се третира да се направи отпорни на вода.Капацитетот на ранец е 22 L.Овој ранец е една од главните zippered оддел со внатрешноста ракав & едно шише мрежа џеб.За разлика од тоа, има една пред zippered џеб со организаторот.Овој ранец е опремен со солиден дното и прилагодливи поместена рамо, рака.