FFENFEI 3 Pack Екран Заштитник Компатибилен со Samsung S21 6.2-Инчен, Ultra HD Јасно Закривен Екран Телефон Калено Стакло Филм Анти-Нула Прашина-Доказ Екран Заштитник Додатоци
  • Ново

FFENFEI 3 Pack Екран Заштитник Компатибилен со Samsung S21 6.2-Инчен, Ultra HD Јасно Закривен Екран Телефон

DEN 148.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

9 H Цврстина Калено Стакло Екран Филм,Анти-Отпечатоци и Висока Дефиниција.На Hydrophobic и Oleo Фобичен Облоги Заштита Од Пот и Нафтени Остатоци.Вграден-Во Анти-да се Загрози Филм За Заштита на Вас И на Вашиот телефон.Многу Анти-Шок : Во Случај на Случајно Паѓа, Тоа Нема да Фрактура.Безбедност Експлозија-Доказ Дизајн, Штити your Beloved Телефон Преку Визуелниот Шок.HD Retina Јасност : Заштитник Е Ултра-Јасно со 99.9% Транспарентност.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 7-15 дена да бидат испорачани .Забрзана Испорака обично трае 3-7 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL.За Samsung S21 Ултра Јасно Калено Очила Екран Заштитник Филм 6.8-Инчен 3 PC Карактеристики : 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Филм Анти-Отпечатоци и Висока Дефиниција На Hydrophobic и Oleo Фобичен Облоги Заштита Од Пот и Нафтени Остатоци Изградена-Во Анти-да се Загрози Филм За Заштита на Вас И на Вашиот телефон Високо Анти-Шок : Во Случај на Случајно Паѓа, Тоа Нема да Фрактура.Безбедност Експлозија-Доказ Дизајн, ја Штити вашата Сакана Телефон Преку Визуелниот Шок HD Retina Јасност : Заштитник Е Ултра-Јасно со 99.9% Транспарентност.Пакетот Вклучува : 3 x Калено Стакло Екран Заштитник.