Женска Мини Фустани, Indepedent Ден Ѕвезди Шарени Знаме, Печати Без Ракави Екипажот Вратот Pullover Џеб Фустан Блузи
  • Ново

Женска Мини Фустани, Indepedent Ден Ѕвезди Шарени Знаме, Печати Без Ракави Екипажот Вратот Pullover Џеб Фустан

DEN 2198.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

16" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 92cm/36.14 и делови" Должина : 106cm/41.57" Должина : 102cm/40.75" Должина : 105cm/41.66" Рамо : 38cm/14.34" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.Сезона : Летни Пол : Жените Стил : Неврзан Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Печатени Ракав Должина : без Ракави Деколте : V Деколте, Декорација : Никој Она што ќе добиете : 1 X Фустан ❤❤❤Големина Табела : Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86cm/33. ♓☊жените се облекуваат лето sundress v вратот се облекуваат жените солидна боја мини фустан жените долго макси фустан лето резервоарот фустан.♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб.Стилски Стил☛ Различни Стил, како што е Вообичаена Облека, со Долги Ракави, Флорални Печатени, Т-Маица Стил, Drawstring, Качулка Вратот, Pullover Дуксери, итн.35" Должина : 104cm/40.55" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98cm/38.96" Должина : 103cm/40.