mDesign Метал 2-Парче Сапун Јадење Лента со Дренажа Мрежа и Држачот за Кујнски Мијалник Countertops за Чување на Сапун, Сунѓери, Scrubbers - ' Рѓа Отпорни - Бранеа
  • Ново

mDesign Метал 2-Парче Сапун Јадење Лента со Дренажа Мрежа и Држачот за Кујнски Мијалник Countertops за Чување

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СУПЕРИОРЕН ДРЕНАЖА На : gridded жица вметнете ја промовира циркулацијата на воздух, дозволувајќи им на лентата за сапун, сунѓери, четки и scrubbers брзо да се исуши; база фах фаќа вишокот на вода за одржување на кујнски пултови и тоне чиста, сува и сапун ѓубриња слободен; Лента е лесно да се празни и чисти; Има повеќето големини на лентата за сапун, рачно изработени сапуни, чистење четки, brillo влошки, зеленчук четки и повеќе.КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : Ова супериорен квалитет, тенок дизајн сапун чинија, убаво се вклопува во кујна, тоалет, перење и комунални потоне countertops - дури и кога просторот е ограничен; Лизгава сапуни остане удобно во место, и се суши брзо и повеќе целосно да се спаси сапун и пари; Одлични за кујни во campers, RVs, станови, апартмани, condos и повеќе.СУВА ШАЛТЕРИ : Покрена надворешните рабови се задржи водата содржани и исклучување на кујнски пултови; Gridded фах држи бар сапун и сунѓери зголеми за побрзо и повеќе се заврши сушење во меѓу користи; Кога сапун е сува едноставно се отстрани gridded послужавник и празни вишокот на вода во кујната потоне за кавга без да се исчисти.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силна нерѓосувачки челик со трајни рѓа-отпорни заврши; Лесно Care - Ги чистат со влажна крпа.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 4" x 5.7" x .8" висока.Се прилагодите фиоките и да ја задржите кујна essentials одделени со compartmentalized коцки.Spatulas, торба клипови, фурна mitts, гранки, лажици и ножеви остане наоѓа кога прибор и опрема се подредени.Елиминирање на нередот и задржи мали простори уредни и чисти со тави, кои доаѓаат во пластика, метал, или бамбус и натпревар речиси никакви естетски.Служат за ужина, мезе, или десерти со стил со декоративен послужавник послужавник.Овие он-тренд одбори дојде во стакло, бамбус, шкрилец, камен, акрилик, или во мулти-ниво опција, со еден лесен-носат справи.На разноврсна дизајн е одлична за сирење, чоколадо, месо, крекери, мини колачи, пијалаци, овошје, и повеќе.