TWTADE / 2Pcs 22mm SPST 1 НЕ 2 - Позиции Одржува Latching Ротари Одберете Селектор Switch 440V 10A (и обезбедувањето на Квалитетот за 3 Години) XB2-10X/21
  • Ново

TWTADE / 2Pcs 22mm SPST 1 НЕ 2 - Позиции Одржува Latching Ротари Одберете Селектор Switch 440V 10A (и обезбедувањето

DEN 335.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа Селектор switch Таписерии изработка ,обезбедување на Квалитет за 3 години.Ако постојат проблеми со квалитетот во рок од 3 години, можете да ни испратите е-пошта.Ние ќе ви испратиме нови.Име на производ : ротари вклучите / прекинувач; земја на производство : Кина; материјал : пластични, метални, електронски дел, Секој switch тежина : 80 G.Контакт Тип : 1 No ; акција Тип : latching; позиции : 2 позиции; адаптери : 440 V Нејзините : 10 A; uimp : 6 KV; AC 15:240 V 3А.Панел монтажа, со дијаметар : 22mm / 0.87"(7/8"); Одговара Панел Дебелина(Прилагодливи) : Max 8.5 mm / 0.3" ; вкупната Големина : 40 х 30 x 72 mm / 1. 6" x 1. 2" x 2. 8" (l*w*h).Посебна Забелешка : Овој селектор префрлување, Мора да бидат фиксни за користење на панелот.Пакет содржина : - 2 x Селектор прекинувач;.Посебна Забелешка : Овој селектор префрлување, Мора да бидат фиксни за користење на панелот. 22mm панел исечок дијаметар, self-locking акција.Користи широко за контрола на електромагнетни стартер, Контактор, реле и други автоматска контрола на електрични кола.