Hilitchi 50Pairs Изолирани Машки Женски Куршум Брз Splice Жица Терминали Жица Crimp Конектори (Сина, 16-14 Колосек)
  • Ново

Hilitchi 50Pairs Изолирани Машки Женски Куршум Брз Splice Жица Терминали Жица Crimp Конектори (Сина, 16-14 Колосек)

DEN 190.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висок квалитет Терминали Конектор за Полнење.А.W.G. : 16-14, Жица опсег : 1.5-2.5mm2, Max струја=27 A.Тип : Изолирани Машки / Женски Куршум Брз Splice Терминали Конектор.Пакет Количина : 100pcs, Боја : Сина.Во согласност со сите релевантни НАС Европските стандарди, се Согласува да Морски автомобилската итн производителот спецификации за жици поправки неопходни за одржување на електрични гаранции.Целосно Изолирани Лопата Женски........50pcs.Полу-Изолирани Лопата Машки..........50pcs.