SDENSHI 2 Парчиња М5 2.1 2.3 од не 'Рѓосувачки Челик Завртка Куки Првенство Кука Закачалка, Анти-' Рѓа
  • Ново

SDENSHI 2 Парчиња М5 2.1 2.3 од не 'Рѓосувачки Челик Завртка Куки Првенство Кука Закачалка, Анти-' Рѓа

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полиран финиш, отпорност на корозија, издржливи.Лесен за употреба. 100% сосема нов.Совршен за поморски и индустриски апликации.Направени од морски одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик, со висок квалитет.Опис : - Направени од морски одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик, со висок квалитет - Полиран финиш, отпорност на корозија, издржлив - Совршени за поморски и индустриски апликации - Лесен за употреба - 100% сосема new Specification : - Size : - Конец Надворешниот Дијаметар : Прибл.0.4 cm/0.16 инчен - Вкупна Должина * Нишка Должина : Околу.5.3*3.3 cm/2.09*1.3 инчен - Кука Отвори : Прибл.0.65 cm/0.26 инчен - Кука Внатрешен Дијаметар : Прибл.0.9 cm/0.35 инчен - M5 Големина на : - Конец Надворешниот Дијаметар : Прибл.0.5 cm/0.2 инчи - Вкупна Должина * Нишка Должина : Околу.5.9*3.4 cm/2.32*1.34 инчен - Кука Отвори : Прибл.0.65 cm/0.26 инчен - Кука Внатрешен Дијаметар : Прибл.0.9 cm/0.35 инчен - Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Silver Package Вклучува : 1 Парче Завртка Hook1 Парче М5 Завртка Кука.