Хаотичен Swordfish Прашка Daypack Секојдневен Crossbody Ранец Градите Торба За Патување И Туризам
  • Ново

Хаотичен Swordfish Прашка Daypack Секојдневен Crossbody Ранец Градите Торба За Патување И Туризам

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа прашка ранец е направен од високо-квалитетни и издржливи Оксфорд ткаенина, која е малку поголема од половината торба.Градите торба има мулти-функционален простор за складирање, голем zippered пред џеб, мрежа џебовите на двете страни, и внатрешен џеб во главниот џеб.Целосно задоволување на вашите потреби за удобен патување.На здрав рамо, рака е многу издржлив и може да се прилагодат за да одговараат на вашите должина.Постои копче анти-изгубени јаже во торба.Може да се стави клучот во копчето прстен на тока и го носат истиот со вас за да се избегне губење на тоа.Многу удобен патување градите торба, која може да се користи кога се случува надвор, велосипедизам, трчање, mountaineering и други отворено спорт.Тие се многу практични опции кога патуваат и да прават бизнис со улични тезги.На цврсти и издржливи мултифункционален градите торба е наменета за вас со различни слатки модели за да изберете од, така што ќе може целосно да ја покажат својата индивидуалност кога ќе го носат надвор.Тоа е исто така добра идеја е да ги користите како Божиќен подарок.