САЛОН КУКА 38MM ДО РАМО ДОЛЖИНА 53MM БЕЛА PVC ( пакување од 10 )
  • Ново

САЛОН КУКА 38MM ДО РАМО ДОЛЖИНА 53MM БЕЛА PVC ( пакување од 10 )

DEN 73.44

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

салон првенство кука.завртки со кука.дувачкиот салон кука.Салон фустан куки во различни стилови, големини и бои.Мерки за должина на shouldered салон куките се земени од рамото на веѓата на кука но за unshouldered куки големината qouted е во должина од врвот на завртката на веѓата на кука.