Kesoto Книжени 10 Дик Глас Чип Аудио Зборува Рекорд за Поздрав Картичка за Остварување
  • Ново

Kesoto Книжени 10 Дик Глас Чип Аудио Зборува Рекорд за Поздрав Картичка за Остварување

DEN 191.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : ПХБ.Говорникот дијаметар : 4cm /1.57 инч.Димензија : 4.5 cm x 3.7 cm / 1.78x1.46inch.Време на снимање : 10 секунди.Моќност : 2 копчето батерии (вклучени).Опис : - Моќност : 2 копчето батерии (вклучени) - време на Снимање : 10 секунди - Димензија : 4.5 cm x 3.7 cm / 1.78x1.46inch - Говорник дијаметар : 4cm / 1.57 инчен - Материјал : PCBHow да го користите : - Притиснете и задржете го копчето за снимање, црвен индикатор ќе биде светло, а снимањето почнува по "бип" звук.Ќе се слушне "бип, бип" звук и LED светло флеш по 10 секунди снимање.И тоа ќе се игра што треба само да се евидентираат.Притиснете го копчето play за да репродуцирате евиденција по сите снимањето ќе заврши.Пакетот Вклучува : 1 x Звук Книжени Модул.