GINIDEAR морско свинче Кревет, морско свинче Криенка Куќа Додатоци Топол Кревет за Мали Животни Хрчаци Chinchillas Џуџе Bunnies Hedgehogs.
  • Ново

GINIDEAR морско свинче Кревет, морско свинче Криенка Куќа Додатоци Топол Кревет за Мали Животни Хрчаци Chinchillas

DEN 359.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【ТОПЛО & МЕКА】 Со висок квалитет руно површина, 3/5inch дебели сунѓерот поместена страни&назад, отстранлив топла перница за дното, оваа свиња гвинеја криенка кревет прави супер топол дом за вашите мали домашни миленици.Материјалите се чувствуваат толку мека на допир кој вие и вашите домашни миленици веднаш ќе падне во љубов со. 【СИМПАТИЧНА BOWTIE】 симпатична лак вратоврска дизајн го прави мали животни кревет за една симпатична прилог на хабитат. 【ДИМЕНЗИИ】 S - 8 x 8 x 8 Инчи, М - 10 x 10 x 10 Инчен - обезбедување на доволно место за гвинеја свињи, chinchillas, hedgehogs, стаорци, и џуџе зајаци. 【МАШИНА ПЕРАТ】 Лесно да се чисти, едноставно се фрли во миење и потоа да се исуши. (Ве молиме да го отстраните перница вметнете пред миењето.). 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】 1 x мали животни кревет со пренослив перница.На морско свинче пештерата кревет е направен од мек краток кадифен ткаенина, исполнет со дебел и висок квалитет на сунѓер за да се задржи многу топло и задржете својата форма добро.Димензии(Wx Dx H) : S-8 x 8 x 8 Инчи М - 10 x 10 x 10 Инчен Забелешка : ве Молиме мерка вашите миленици внимателно пред купување, бидете сигурни дека за да се добие доволно место за нив.Лесно да се постави и чиста : Само вметнете перница и лак вратоврска, и многу слатки мали животни кревет е подготвен за неколку секунди.Пред перење, да ги отстраните перница insert, а потоа го стави во миење.Се исуши.