Транспарентна Кутија за Складирање Јасно Пластика Документ Хартија Пополнување Случај A4 Датотека Кутија - Црна ruiycltd
  • Ново

Транспарентна Кутија за Складирање Јасно Пластика Документ Хартија Пополнување Случај A4 Датотека Кутија - Црна

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Лесен за Употреба, Трајни, Погоден за A4 Датотеки.Големина : 30.7 cm x 23.2 cm x 2cm/12.09"" x 9.13"" x 0.79"" (Прибл.).Направени од високо квалитетни PP, овој документ кутија е издржлив.Транспарентен материјал за видливост внатре.Тоа е погоден за на училиште или употреба (office use.Спецификации : Тип : Документ Кутија Количина : 1 Pc Материјал : ПП Прилики : Училиште, Канцеларија, итн.Карактеристики : Лесен за Употреба, Трајни, Погоден за A4 Датотеки Големина : 30.7 cm x 23.2 cm x 2cm/12.09" x 9.13" x 0.79" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Документ Кутија.