Conair Комплетна Нега Заштитна Облека Испаруваат Мит; Создава цврста подлога додека испаруваат
  • Ново

Conair Комплетна Нега Заштитна Облека Испаруваат Мит; Создава цврста подлога додека испаруваат

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На Conair Комплетна Нега Заштитна Облека Испаруваат Мит создава цврста подлога додека испаруваат за професионални резултати; за употреба со Conair Екстремни Пареа Рачни Ткаенина Steamer (Модел # GS23) – и Conair Турбо Екстремни Пареа Рачни Ткаенина Steamer (Модел #s GS37 и GS38).На Заштитна Облека Испаруваат Мит штити врвката за околу рака и од жешките температури се стави надвор од облека steamer.Може да се користи на било десната или левата рака.Може да се користи со сите ткаенини.Создава цврста подлога додека испаруваат за професионални резултати.Прст на рака за лесно ракување.На Conair Заштитна облека испаруваат мит создава цврста подлога додека испаруваат за професионални резултати.На прст на рака држи твојата рака во место и на пареа-отпорни подлога штити рацете и зглобовите од топла пареа.Вклучува погодно јамка за бесење.