ОРЛАНДО ПИТА ИГРА Ampli-Нијанса на Боја Депозит Маска за Коса , Привремена Боја на Косата Третман кој Оживува Боја на Косата & Спречува Исчезнува, Бринета, 4 Fl Мл.
  • Ново

ОРЛАНДО ПИТА ИГРА Ampli-Нијанса на Боја Депозит Маска за Коса , Привремена Боја на Косата Третман кој Оживува

DEN 239.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

БРИНЕТА : Темно, богата пигменти се интензивираат боја додека помагање да се намали било yellowing.ИГРА ДОБРО СО : Досадна Коса, Фино Коса, Куцам на Косата, Сува Коса, Природни или Боја Третирана Коса.НАЈДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ РЕЗУЛТАТИ : се Применува за сува коса и да ја напушти на 30 минути за максимална боја на депонирање ефект.ТЕХНОЛОГИЈА : комерцијален Prisma Плус Подобрување на Комплексот се интегрирани во секој Орландо Пита Игра Боја Подобрување + Зголеми производ.Оваа уникатна мешавина на состојки, го подобрува боја и се зголемува сјај, оставајќи заклучува во потрага осветлени, оживеа и полн сјај.ОД ОРЛАНДО ПИТА : "Оваа маска за коса е совршен за чување на боја на косата во потрага свежи и енергична помеѓу салон за убавина посети.".