Домашно милениче Стоки NCAA Илиноис Illini Куче Јака, Медиум
  • Ново

Домашно милениче Стоки NCAA Илиноис Illini Куче Јака, Медиум

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално лиценцирани од страна на NCAA.Тешки моделирана пластична токи.Метал д-прстен поводник прилог.Брзо ослободување тока. 3/4 инчи x 14 инчи - 20 инчи.Сега вашите домашни миленици може да кочење нивното училиште дух во стил и со безбедноста на ум.Нашата премиум квалитет најлон јаки се рефлексивни ткаенина ткаени во врвот и на дното рабови и тешка должност, за вбризгување на пластични брзо ослободување тока за додаде парче од умот.Здрав Д-прстен е предвиден за лесно да доведе прилог.