Мали Делови 50C75HCSN Хексадецимален Главата Завртка, Најлон, Надворешни Хексадецимален, 1/2-13 Тема Големина, 3/4 Долго (Пакување од 10)
  • Ново

Мали Делови 50C75HCSN Хексадецимален Главата Завртка, Најлон, Надворешни Хексадецимален, 1/2-13 Тема Големина,

DEN 169.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : пластика, најлон.Тема големина : 1/2"-13. Должина : 3/4 инчи.Хексадецимален Главата Завртка, Најлон, Надворешни Хексадецимален, 1/2"-13 Тема Големина, 3/4" Долго, Оф-Бела (Пакет 10).Најлон сврзувачки елементи се користи низ многу различни апликации.Тие се повеќе се лесни од традиционалните метал сврзувачки елементи и имаат добри изолациони својства.Покрај тоа, тие се отпорни на корозија и може да се во согласност со неправилни површини.