Воздушниот Компресор Вентил Плоча,Воздушниот Компресор Вентил Плоча Јазик Форма U Метал Дел Додаток на Замена на Сет 3/8in 45x47mm
  • Ново

Воздушниот Компресор Вентил Плоча,Воздушниот Компресор Вентил Плоча Јазик Форма U Метал Дел Додаток на Замена

DEN 2272.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионален Дизајн : Дизајнирани за воздушниот компресор, овој вентил плоча поставена сигурно ќе се подобри работната ефикасност на машината.Совршен во Изработка : Вклучувајќи јазик форма вентил плоча и одбор, одлични додатоци за промена и замена.Супериорни Перформанси :Сите делови имаат одличен квалитет и грубост, обезбедување на подобри работни перформанси.Моќен : Совршено се прилагодува на ниско циклус топлинска замор штета, висок циклус топлинска замор штета и лази штета.Лесен за Инсталација : Усвојување preimum леано железо, вентил плоча е многу издржливи за долгорочна помош, и многу лесно да се инсталира.Спецификација : Предмет Тип : Воздушниот Компресор Вентил Плоча Производ Материјал : Леано Железо Апликација : Воздушниот Компресор Додаток Дупка Растојание Од Вкупно Пора-Формирање : Прибл. 45 x 47mm / x 1.8 1.9 во Јазикот Плоча Позиционирање Дупка Растојание : Прибл. 20mm / 0.8 во Јазикот Плоча Должина : Околу. 57mm / 2.2 во V Облик на Плоча Позиционирање Дупка Растојание : Прибл. 50мм / 2in Применливи Цилиндар на Главата : 3/8in Нишка (Надворешниот Дијаметар 16) Пакет Листа : 1 x Одбор 1 x Плоча 2 x Лоцирање Pin.