10PCS TCRT5000L TCRT5000 Рефлексивни Инфраред Оптички Сензор Фотоелектрически Прекинувачи
  • Ново

10PCS TCRT5000L TCRT5000 Рефлексивни Инфраред Оптички Сензор Фотоелектрически Прекинувачи

DEN 453.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга. 10 PCS TCRT5000 L TCRT5000 Рефлексивни Инфраред Оптички Сензор Фотоелектрически Прекинувачи.