MOOZON 6 Парчиња Силиконски Сунѓерот на Силиконски Влошки за Перење Кујна Scrubber за Кујна Gadgets, Четка Додатоци
  • Ново

MOOZON 6 Парчиња Силиконски Сунѓерот на Силиконски Влошки за Перење Кујна Scrubber за Кујна Gadgets, Четка Додатоци

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјалот е толку издржливи дека нема потреба да се грижите дека ќе се деформирани или искината или рбет. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние се надеваме дека сте 100% задоволни со нашите производи.Висок Квалитет на Материјалите - Направен од висок квалитет на силика гел,се безбедни за миење на садови или зеленчук.Силна чистење способност - кујната scrubber има стотици мека наежвам, чистење на нечистотија од вашиот тешко да се мијат овошје и зеленчук, како компири или јаболка; препорачливо е да се пополни сад со сапун и вода, а потоа го стори сад за перење.Повеќенаменски Кујна Чистење Сунѓери Магија Сад за Перење Четка Scrubber машина за миење Садови Безбедно Чистење Алатки за Јадење Пан Тенџере Зеленчук Овошје Зошто го избере нашиот Силикони Јадење Сунѓери?Нашите Повеќенаменски Силикони Јадење Сунѓерот Собата е направен од храна одделение силиконски, безбеден и еколошки, флексибилни и издржливи.Повеќенаменски - на силиконски сунѓери се погодни за кујна употреба да се чисти садови, садови, овошје и зеленчук, исто така, може да се применува како силикони увеселителен парк.Флексибилни влакната работат одлично да ги собереш домашно милениче коса.За Нас, и Ние сме посветени да обезбеди исклучителни производи и услуги на нашите клиенти.Карактеристики : ♥Силикони сунѓер е лесно да се постигне аглите на чаши, чаши, тави и садови. ♥Даде овошје и зеленчук добар чистење надолу без оштетување на тенки rinds. ♥Силикони scrubbers да може ефективно да се отстрани куче или мачка влакна од вашиот тросед и облека.Ако можеме да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас во секое време во иднина.Safe материјал - сад за перење scrubbers се направени на квалитет со силиконска материјални, не-токсични, porous и не апсорбираат вода, тие можат да се исуши побрзо, не-стап и не е лесно да се деформира, само исплакнете или ја стави во машина за миење садови, лесен за чистење.