2 парчиња Складирање Носителот Рек Кристал Светилка Подот Светилка, Табела Светилка Хром Рог Држачот за Домашна Канцеларија (Среброто 8 Инчи Hight 205MM)
  • Ново

2 парчиња Складирање Носителот Рек Кристал Светилка Подот Светилка, Табела Светилка Хром Рог Држачот за Домашна

DEN 432.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широко се користи за подот светлина, кристално светилка и маса светилка.Оваа светилка харфа е монтажни и лесно да се инсталира.Направени од издржлив и висок qualtiy железо, стабилна и не е лесно да се деформира.Прекрасен заградата за табела и подни ламби.Исто така, може да бидат одлична декорација за вашиот кат светилка, итн.Description This објектот се направени од издржлив и висок qualtiy железо, стабилна и не е лесно да се деформира.Оваа светилка харфа е монтажни и лесно да се инсталира.Може да се користи како прекрасен заградата за табела и подни светилки, голема и практични дома алатка за што го имате, ќе оркестарот вашиот почетен многу убави и елегантни со ова страшно светилка заградата.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : Железо.- Големина : За 20.5 x 10 x 2 см.- Направени од издржлив и висок qualtiy железо, стабилна и не е лесно да се деформира.- Прекрасен заградата за табела и подни ламби.- Оваа светилка харфа е монтажни и лесно да се инсталира.- Исто така, може да бидат одлична декорација за вашиот кат светилка, итн.- Широко се користи за подот светлина, кристално светилка и маса светилка.Пакет Including2 x заградата.