Сојузничките Месинг 432D-SCH Венера Колекција Ѕид Вградена Испрекинатата Акценти Сапун Јадење, Сатен Хром
  • Ново

Сојузничките Месинг 432D-SCH Венера Колекција Ѕид Вградена Испрекинатата Акценти Сапун Јадење, Сатен Хром

DEN 274.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа обезбедува вашиот сапуни трае толку долго колку што е можно.Лесно сапун суши надвор меѓу користи.Различни спецификации додаде според клиенти барања.Сега е совршено време за да ја реконструирам вашата бања додатоци.Достапни во сите бои и прифатлива цена.Проверете го нашиот нов бања стоки колекција!Сите овие елементи се направени од цврст месинг која обезбедува висока издржливост на своите корисници крајот и произведен во согласност со претходно дефинираните стандарди за квалитет и норми.Сапун Јадења во сојузничките месинг произведуваат луксуз во секој гостин бања оркестарот, без разлика дали на овална, кружни и правоаголни дизајни обезбедува на резолуцијата вие изгледа желба за својата суета.Овие Сапун Јадења се надалеку барани во светот.