Слатка Техника Автомобил Полнач 1А Црна Брзо Адаптер USB Порт Полесни Цигара + Црна Тип-C Кабел за Leagoo S9
  • Ново

Слатка Техника Автомобил Полнач 1А Црна Брзо Адаптер USB Порт Полесни Цигара + Црна Тип-C Кабел за Leagoo S9

DEN 2131.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Автомобил полнач обезбедува стабилна излезна моќ.Полначот поддржува интелигентна заштита од краток спој, прегревање, прекуструјна и преоптоварување.Автомобил полнач автоматски ќе престане полнење кога батеријата е полна, за да се зголеми безбедноста на вашите уреди.Супер Брз 1А USB Порта за падовите и Таблети.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x USB автомобил полнач + 1 Тип-C Кабел.Брзо Полнење 1 Amp автомобил полнач ви овозможува да ја полните вашиот уред безбедно и гарантира дека никогаш не се напојува се исклучи или да се држиме со слаба батерија.Оваа корисна 1 amp автомобил полнач гаранции на најбрз и најефикасен задолжен за вашиот уред.CE уверение за заштита на вашиот уред.