ekqw015l Модерната Пластична Роуз Бања Сапун Складирање Јадење Трошиме Рек Носителот на Сад во Случај Сина
  • Ново

ekqw015l Модерната Пластична Роуз Бања Сапун Складирање Јадење Трошиме Рек Носителот на Сад во Случај Сина

DEN 45.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен за употреба и чиста.Држи сапун за сува, па не го отпад.Дизајниран да ги споделите со вода seeps надвор од кутијата.Карактеристики : Роза Шема, Полна Боја, Одвод Дупка.Димензија : 13cm x 9cm х 4.5 cm/5.12" x 3.54" x 1.77" (Прибл.).Спецификации : Лесен за употреба и чиста.Држи сапун за сува, па не го отпад.Дизајниран да ги споделите со вода seeps надвор од кутијата.Точка Име : Сапун Кутија Материјал : Пластични Карактеристики : Роза Шема, полна Боја, Одвод Дупка Димензија : 13cm x 9cm х 4.5 cm/5.12" x 3.54" x 1.77" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Сапун Кутија.