Chakaachak пример, перење на садови Сунѓерот Пакет на 6
  • Ново

Chakaachak пример, перење на садови Сунѓерот Пакет на 6

DEN 1917.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГОТРАЈНИ - Chackaachak чистење сунѓерот се направени да траат, тие се одржи обликот добро и не се распадне или попуштат лесно како редовни сунѓери, и трае долго време дури и кога чистењето тешки изгорени храна.Така чистење, избрише и се чисти со Chakaachak чистење сунѓери самоуверено.МУЛТИ-ЦЕЛ ЧИСТЕЊЕ - Совршени за чистење повеќе од јадења, лонци, тави, но, исто така, идеално за фамилии, шпорети, бања и секое домаќинство чистење комплет ефикасно, да ги задржи вашата кујна и бања блескаво чисти.НЕ НУЛА - не-абразивни светло Розова целулоза сунѓерот брише далеку нечистотии и честички.Тоа може да се користи со пример, перење на садови за течни ако приоритетни.чисти, без гребнатинка, безбедно да се користи на не-стап садови.АБСОРБЕНТА и РЕДЕА БЕСПЛАТНО - На целулоза страна има голема апсорпција, совршен за чистење јадења, тоа брише нечистотија и остатоците од храна лесно без да остават гребнатини или ленти.Исплакнете со вода после секоја употреба, тие ќе се исушат брзо и не се добие валкана.Направен користење на природните biodegradable целулоза сунѓерот и е супер абсорбента.Овие дебели и флексибилни сунѓерот брише се совршени за пример, перење на садови и чистење на не стап cookwares.Тоа не остава никакви почеток на Јадења.