Newmind 2 Поставете Коњ Пред Задните Hind Нога Чизми, Коњите Тетива Fetlock Заштита
  • Ново

Newmind 2 Поставете Коњ Пред Задните Hind Нога Чизми, Коњите Тетива Fetlock Заштита

DEN 1610.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - хард стп школка и neoprene поставата се исклучително лесно да се чисти само користење влажна крпа!. * Долготрајна УДОБНОСТ - мека neoprene поставата спречува болни непријатност и триење против вашиот коњи нога, па тој може да се носат за време на приколка или без да протестираат. * ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ КОЊИ НОЗЕ - Овие отворени предните и задните чизми се изработени од здрав стп и Neoprene ткаенина која ќе го заштити вашиот коњ од удари и инциденти.Совршено решение за скокање или патека јава!. * БЕЗБЕДНИ FIT - Силна кука и јамка сврзувачки елементи се осигура дека овие чизми ќе остане удобно на вашиот коњи нозете колку што им треба да се, дури и во влажни или матен услови. * Погоден за equestrian перформанси конкуренција и обука, лесен за употреба.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - ЗАШТИТА на ВАШИТЕ КОЊИ НОЗЕ - Овие отворени предните и задните чизми се изработени од здрав стп и Neoprene ткаенина која ќе го заштити вашиот коњ од удари и инциденти.Совршено решение за скокање или патека јава! - Долготрајна УДОБНОСТ - мека neoprene поставата спречува болни непријатност и триење против вашиот коњи нога, па тој може да се носат за време на приколка или без да протестираат. - СИГУРНО се ВКЛОПУВААТ - Силна кука и јамка сврзувачки елементи се осигура дека овие чизми ќе остане удобно на вашиот коњи нозете колку што им треба да се, дури и во влажни или матен услови - ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - хард стп школка и neoprene поставата се исклучително лесно да се чисти само користење влажна крпа! - Погоден за equestrian перформанси конкуренција и обука, лесен за употреба.Спецификација : - Материјал : СТП , Neoprene - Црна : коњ со назад висина од 1.6-1.7 m/62.99-66.93 инчен , Пред Должина 26cm/10.24 инчен, Заден Должина 14cm/ 5.51 инчен - Кафени : коњ со назад висина од 1,3-1.45 m/51.18-57.09 инчен , Пред Должина 26cm/10.24 инчен,Заден Должина 26cm/ 5.51 inch Package Вклучува : 2 Пар Кафеав Коњ Нога Чизми (Задна + Напред )2 Пар Црн Коњ Нога Чизми (Задна + Напред )Забелешка : Ве молиме оставете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!.

- Material:
PU , Neoprene
- Black:
A horse with a back height of 1.6-1.7m/62.99-66.93inch , Front Length 26cm/10.24inch, Rear Length 14cm/ 5.51 inch
- Brown:
A horse with a back height of 1.3-1.45m/51.18-57.09inch , Front Length 26cm/10.24inch,Rear Length 26cm/ 5.51 inch
Package Includes:
2 Pair Brown Horse Leg Boots (Rear + Front ) :
2 Pair Black Horse Leg Boots (Rear + Front ) :
Please allow slightly difference due to manua l measurement. :
Color may be slightly different since different monitor. Thanks! :