Домашни миленици Првиот Спортски K9 MLB Атланта Braves Куче Bandana, Мали
  • Ново

Домашни миленици Првиот Спортски K9 MLB Атланта Braves Куче Bandana, Мали

DEN 263.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Официјално MLB Лиценцирани!.Изработени од мек, поли-памучна ткаенина.Стилски тим графика, декоративен додаток за вас и вашето домашно милениче.Изгледа одлично и со другите наши појавување на додатоци : Јаки, Leashes, Капи, Маици, Дресови, Јакни.Со ова официјално MLB лиценцирани bandana што ќе ги споделите со сите знаеме што тимот вас и вашите четири нозе пријател поддршка!Изработени од мек, поли-памук за да се обезбеди удобност & е стилски тим графика.Совршен за вас, како и вашите домашни миленичиња.