6 Парчиња Обновливи Снек Кеси Перат Сендвич Торба Храна Безбедно Снек Сад Крпа Обвива Патент Кеси Ткаенина Еднорог Сад за Деца на Училиште
  • Ново

6 Парчиња Обновливи Снек Кеси Перат Сендвич Торба Храна Безбедно Снек Сад Крпа Обвива Патент Кеси Ткаенина Еднорог

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Она што може да се добијат : на нашите производи содржат 6 парчиња обновливи сендвич кеси во 3 различни големини, кои се соодветни за да ги задоволат вашите користат различни потреби, за кои содржат закуски и ручек во секојдневниот живот.Еднорог шема дизајн : овие мала закуска кеси за деца се слатки и смешни, тие се дизајнирани со исклучителна еднорог модели и светли бои, кои се популарни меѓу децата, тие ќе падне во љубов со овие деца обновливи снек кеси.Платно ткаенина и не-плетени надеж : на обновливи патент чанти се направени на здрав платно ткаенина со не-плетени обвивка, тие се машина мие и во машина за миење садови безбедно, да се продолжи животниот век на нашата обновливи кеси, ние препорачуваме воздух-сушење нашиот брз-за сушење ткаенини.Достапно во 3 различни големини : еднократно сендвич контејнери доаѓаат со 3 големини, тие мерка прибл. 19 x 19 cm/ 7.5 x 7.5 инчи, 18 x 18 cm/ 7 х 7 инчи, 17.5 x 9.5 cm/ 6.8 x 3,7 инчи односно, тие се доволно за да ги чувате закуски и ручек.Флексибилност : овие машина за миење садови безбедно снек кеси се убаво за пакување сендвичи и оброци на училиште, на работа и да игра време, тие се во удобен и лесен за држење, и можете да ги користите за да се одржи други предмети, како на пример, козметика, канцелариски материјал, податочни кабли, жици, мобилни телефони и полначи, тие, исто така, може да се патува додаток кеси.Намалување на отпад : Снек контејнери за деца се подобри алтернативи за еднократна употреба на пластични кеси, можете да ги користите тие многу пати и се задржи свежа храна, која може да донесе многу погодности за вашиот живот.Внимателен подароци : Еднократно ручек кеси може да биде убаво и практични подароци за другите, покрај вашите деца, исто така, може да ги споделите со членовите на вашето семејство, роднини, соседи и пријатели.Спецификации : Главни материјали : платно ткаенина и не-плетени обвивка во Боја : како на сликите е прикажано Големина : прибл. 19 x 19 cm/ 7.5 x 7.5 инчи, 18 x 18 cm/ 7 х 7 инчи, 17.5 x 9.5 cm/ 6.8 x 3,7 инчи Пакетот вклучува : 6 x Обновливи ручек кеси Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.